Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • caverinha

    aktív tag

    Sziasztok!

    Blu-ray lejátszó vásárlása előtt vagyok,eleinte néztem a BD350 lejátszót,mert az egyik fórumban leírtak alapján pont azt nyújtotta volna számomra,ami nekem a legfontosabb: jó árban van(22e+3eposta) mkv fájlok lejátszása külső 1tb vinyóról. meg is rendeltem a grx-nél és jobban utána olvastam,h csak a 350"V" jelzéssel ellátott készülékek támogatják az mkv lejátszását,írtam nekik e-mailt,majd telefonon válaszoltak a kérdéseimre,mint kiderült az újabb frissítéssel már képes lejátszani mkv-t,de csak külső pendriveról,nekem nagyon fontos a külsős vinyó lejátszás,így ajánlottak egy másik lejátszót,ami már hangzásra megfelelt az igényeimnek és árban is elfogadható,egy LG BD360-as lejátszó,ami már támogatja a külső vinyóról mkv fájlok lejátszását,pontosan nem tudták megmondani,h 1tb hdd-t kezeli-e 500gb-al biztosra tudták mondani,de végülis akkor ezt a lejátszót választottam(35e+3e posta)
    Magyar tesztet nagyon nem találtam neten,csak a BD370es lejátszóhoz,viszont egy-két hozzászólást elcsíptem különféle fórumokon BD360as lejátszóval kapcsolatban és hát olvastam hideget-meleget,csöppet aggasztanak a negatív hozzászólások,mint pl.: mkv fájlok lejátszásánál szaggat,meg állandóan újraindítani kell a készüléket,szemcsés kép meg hasonlók,bár ezek már tavalyi hozzászólások voltak,azóta már jó néhány frissítés jöhetett rá,ami sok mindent orvosolhatott és olvastam olyanokat is,h gond nélkül viszi az mkv fájlokat 1tb-os hdd-t könnyedén kezeli,de akkor is kicsit még félek tőle,ő lesz az első blu-ray lejátszóm és kicsit izgulok,h vajon rosszul választottam-e?(hétfőn jön majd meg a lejátszó) Szóval szeretném megkérdezni,h vkinek van/volt ilyen lejátszója? Ha igen kérem ossza meg a tapasztalatait velem és nyugtasson meg,ha tud :)
    Előre is köszönöm a választ!

  • caverinha

    aktív tag

    válasz Patice #238 üzenetére

    DVD lejátszómat váltom le Blu-ray lejátszóra,mivel szeretném kihasználni a full hd 32LD420 LCD LG TV-met,szóval nem csak az mkv kiterjesztésű fájlok a fontosak,mivel szeretném ha mellette majd a lemezes DVDimet is lejátszaná(későbbiekben talán még BR lemezekre is beruháznék),az LG BD560 lejátszó meg eléggé sok mindent lejátszik és nem rég vettem egy Maxell 1TB külső vinyót,kifejezetten az 1080p full hd mkv fájlok miatt és ezért ez az elsődleges szempontom. Az LG BD560 jellemzői alapján nagyon jónak tűnik,csak néhány hozzászólás elbizonytalanít,h most akkor akadoznak-e az mkv fájlok lejátszása vagy sem/kezeli az 1TB-ot vagy sem? Mert ha ez a 2 dolog nem működne,akkor eléggé nagy csalódás lenne :/ :S

  • caverinha

    aktív tag

    válasz Patice #240 üzenetére

    Igen,azt is láttam,de már nem igazán bízok a Samsungban,nah,de mind1 hétfőn megjön ez az LG BD560,kíváncsi vagyok,h majd megfelel-e az elvárásaimnak

  • caverinha

    aktív tag

    Nah,meg is jött az LG BD560-as lejátszóm és egyelőre úgy látszik,h bejött a választásom(koppkoppkopp) Az 1TB Maxell külső hdd-met gond nélkül kezeli és az mkv lejátszás is nagyon rendben van. Nagyon szép,tiszta képet is ad,egyelőre még ismerkedem vele,de nagyon tetszetős és megérte az árát úgy néz ki :)

Új hozzászólás Aktív témák