Új hozzászólás Aktív témák

  • caverinha

    aktív tag

    Sziasztok!

    Blu-ray lejátszó vásárlása előtt vagyok,eleinte néztem a BD350 lejátszót,mert az egyik fórumban leírtak alapján pont azt nyújtotta volna számomra,ami nekem a legfontosabb: jó árban van(22e+3eposta) mkv fájlok lejátszása külső 1tb vinyóról. meg is rendeltem a grx-nél és jobban utána olvastam,h csak a 350"V" jelzéssel ellátott készülékek támogatják az mkv lejátszását,írtam nekik e-mailt,majd telefonon válaszoltak a kérdéseimre,mint kiderült az újabb frissítéssel már képes lejátszani mkv-t,de csak külső pendriveról,nekem nagyon fontos a külsős vinyó lejátszás,így ajánlottak egy másik lejátszót,ami már hangzásra megfelelt az igényeimnek és árban is elfogadható,egy LG BD360-as lejátszó,ami már támogatja a külső vinyóról mkv fájlok lejátszását,pontosan nem tudták megmondani,h 1tb hdd-t kezeli-e 500gb-al biztosra tudták mondani,de végülis akkor ezt a lejátszót választottam(35e+3e posta)
    Magyar tesztet nagyon nem találtam neten,csak a BD370es lejátszóhoz,viszont egy-két hozzászólást elcsíptem különféle fórumokon BD360as lejátszóval kapcsolatban és hát olvastam hideget-meleget,csöppet aggasztanak a negatív hozzászólások,mint pl.: mkv fájlok lejátszásánál szaggat,meg állandóan újraindítani kell a készüléket,szemcsés kép meg hasonlók,bár ezek már tavalyi hozzászólások voltak,azóta már jó néhány frissítés jöhetett rá,ami sok mindent orvosolhatott és olvastam olyanokat is,h gond nélkül viszi az mkv fájlokat 1tb-os hdd-t könnyedén kezeli,de akkor is kicsit még félek tőle,ő lesz az első blu-ray lejátszóm és kicsit izgulok,h vajon rosszul választottam-e?(hétfőn jön majd meg a lejátszó) Szóval szeretném megkérdezni,h vkinek van/volt ilyen lejátszója? Ha igen kérem ossza meg a tapasztalatait velem és nyugtasson meg,ha tud :)
    Előre is köszönöm a választ!

Új hozzászólás Aktív témák