Új hozzászólás Aktív témák

  • tyielow

    aktív tag

    válasz CactuS #63 üzenetére

    A német oldalon ezt találtam az új kasztokról: Große Updates kommen im April, Mai und Juni. Die letzen 4 Klassen sollen im Mai / Juni erscheinen.

    AH-ra mikor beregisztrálsz valamit, a játék határoz meg egy Min. és egy Max. értéket, amennyiért beteheted. tehát hiába raksz be 100 Köcsög Tejet (ami tapasztaltaim szerint sosincs AH-ban), mint egyedüli eladó, nem tudsz érte nagy árat kérni. :(

    Én amit biztosan mellőzök a fishing/herb gathering+alchemy, ill. a huntinghoz hozzá se szagoltam.
    Mining/farming/cooking megyen :) Na, meg a trade is szép lassan haha.

    mikromanus
    már van 4 aranyrudam, a bankba való befektetésre irányult a kérdés. majd elnézek calpheonba, hátha már engedi, de lehet hogy hozzám vágja majd, hogy kicsi a tudásom beszélgetni velük :D de ha worker kell hozzá, szerintem nem éri meg bénázni vele. bár attól függ ...

    Apropó, tud valaki olyan oldalt, mint a Wowhead, hogy normálisan le van írva miből, micsoda, hogyan állítható elő? Egy összefoglaló táblázat vagy leírás kéne. Eddig csak bugyuta beginner guideket találtam, de azokból tonnaszámra.

    Szerk.: http://bddatabase.net/us/ itt találtam vmit...

    [ Szerkesztve ]

    YouTube: toty1ka

Új hozzászólás Aktív témák