Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz priti #4653 üzenetére

    "egy rakás hubon nincs limit egyáltalán, vagy valami jelképes pl. 1GB."
    ezek tipikusan az olyan hubok, amikre nem erdemes felmenni (egybol a magyar hubok utan), mert tapasztalataim alapjan ahol az ember nincs belekenyszeritve abba, hogy nagy megosztasa legyen, ott nem is lesz neki

    de igazad van, nem jol alltam hozza a felveteshes, bunko voltam (pl abban is, hogy nem teteleztem fel, barki is elolvassa az elso hsz-okat)
    kerlek, ird le reszletekbe menoen, hogyan is gondolod a dolog technikai megvalositasat (mind szerver, mind vegfelhasznaloi oldalon), mivel garantalnad mukodokepesseget, s miben latod esetleges sikeresseget

    csak mert a dc es a torrent eseteben ezek meroben elteroek, szinte egymasnak ellentmondoak, s amit te irtal, annak semmi alapja nincs, csak egy ideologiat probalsz leeroltetni a torkunkon (azt is eleg kuszan)

    elso korben mondjuk terj ki arra, mivel jobb 1000 dc hub, mint 1000 tracker, illetve hogy hogyan gondolod egyensulyozni azon tenyt, hogy _semmilyen_ kenyszeritoero nincs a seed-elesre, ergo a lelkiismereten kivul _semmi_ nem tartja vissza a tisztelt user-t attol, hogy a letoltes befejeztenek pillanataban kilepjen a swarm-bol, s a par kB-os torrent file-on kivul _semmit_ ne osszon vissza

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák