Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Imi1981 #31365 üzenetére

    tudod mi eszi meg a HDD-t?
    ha kifogsz pár olyan torrentet ami kis szeletmérettel készült és nem győzi ezeket olvasni.
    mikor indult a BOT-os feltöltés az oldalon 2hétig nem értettem miért csigalassúak a HDD-k a gépemben, aztán 2hét után rájöttem és jeleztem hogy a BOT véletlenül mindent fixen 256KB-os szelettel csinált így egy 10gigás HDXXX-is volt vagy 40ezer szelet és természetesen szanaszét töredezett a HDD tőle.
    utána belőtték hogy automatikusan állítson szeletméretet 1000-2000közé és egyből meglódult minden HDD és nem volt terhelés

    utorrent átlagban 2x akkora szeletméretet használ mint a qBittorrent
    a lényeg hogy 1MB feletti szeletnél már nincs gond, lehet nálad is az van most hogy szanaszét van töredezve a HDD

    (defragglerrel nézz rá és nézd meg mit ír ki töredezett fájl és szeletekre)

    woodworm + csicso :

    Nagyon sokan ennyit is sajnálnak... 2napi áram 100forint vagy még kevesebb
    router topik tele van emberekkel akik a routert akarják torrentre tolni mert hogy az nem fogyaszt sokat... inkább szenved vele ahelyett hogy hagyná a laptopot bekapcsolva ami röhögve tud mindent win10+qbittorrent+rss vagy autoDL mellett és normális laposba befér legalább 2darab 2,5" HDD sőt az újabbakba M2 SSD + 2HDD-vel elég jó kis home seeder gépet lehet és áramot is alig kér meg hangtalan

    mennyi ismerősöm van aki fent van a nagy oldalon és mégis kamerás meg mozishangos izét néz online filmes oldalon mert ott egyből nézheti
    nagyon szoktam az ilyen ismerőseimet osztani hogy igénytelenek :U

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák