Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lörinz

    újonc

    Sziasztok!

    Biztosan ti is olvastátok a cikket korábban máshol, miszerint mobilokkal bányásznak bitcoint.

    http://napidroid.hu/valami-erdekeset-epitett-a-samsung-40-darab-galaxy-s5-bol/

    Van vidéken egy apró használt telefonokkal foglalkozó kis boltom, és arra gondoltam, hogy amíg várnak a vevőkre a behozott telefonok, addig se porosodjanak a polcokon, hanem termeljenek egy kis plusz pénzt, persze az akkut kivenném, hogy ne használódjanak, amíg folyamatosan töltőre dugva dolgoznak.

    Természetesen ahogy majd szépen folyik be a pénz a bányászatból, tovább fogom bővíteni és veszek majd ilyen direkt "bányásztelefonokat" is. Aztán azokat is el lehet adni, ha elavulnak.

    Olvasom, hogy valami spéci oprendszer is kell hozzá, de nem látom, honnan lehetne leszedni. Valaki foglalkozott már ezzel a mobilos témával?

    A cikkben szereplő galaxy telefonok lehetnek a legjobbak ilyen célra? (van nálam pár eladó...) Vagy érdemes inkább a mesterséges intelligenciás Huawei Mate 10 felé keresgélni?

    Hogyan működik a kifizetése a bányászásnak?

    Nagyon jó dolognak tűnik ez a bitcoin (egyre többet ér), és pl itt Sarkadon alig hallottak róla, szóval még itt az elején szeretnék beszállni.

    Köszi előre is!

  • Lörinz

    újonc

    válasz butch3r #12609 üzenetére

    Köszönöm a gyors reagálásokat.

    Igazából azért jutott az eszembe, mert tényleg sok itt az "elfekvő" mobil és nyilván a meglévőből akartam kihozni valami használhatót, ha már annyi dologra lehet használni ezeket a telefonokat.

    Annyira nem gondoltam jelentősnek egy egy mobil áramfogyasztását, hogy még annyit se hozzon vissza...

    de akkor egyelőre nincs ilyen egyszerű megoldás a telóknak az ilyen jellegű használatára.

    Keresgélek a másik topicban is hátha ott lesz valami, azért köszi mégegyszer.

Új hozzászólás Aktív témák