Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz ignorant #4445 üzenetére

    "Miota itt keseregsz, ha az elejen nem ilyen hozzaallasod lett volna, mar szarnal az egeszre tobb mint 1000x-es profiton ulve."

    Pénz nélkül mégis hogyan?

    "Ha az esetek tobbsegeben bejonnek a tippjeid akkor most mar egy sajat szigeten kellene elvezned az eletet par szep holgy tarsasagaban"

    Ha lett volna elegendő tőkém, akkor valószínűleg így is lenne. De töredék Bitcoint senki nem adott el még személyesen sem. Kártyám nincs, Paypalért meg senki nem vesz. Mégis hogyan máshogy jutottam volna bitcoinhoz?

    (#4453) bolbatiku: "Ne csak azt nézd hogy mire nem jó a bitcoin vagy bármi más, hanem azt is hogy mire használhatnád."

    De ha az akadályok miatt nem tudom arra használni, amire szeretném? Nézegettem mit lehet venni Bitcoinért. Hát őszintén szólva nem győzött meg. Az árukereső árai még mindig alatta vannak, ráadásul az oldal is sokkal jobban felépített értékelésekkel meg mindennel. Szóval mire lehetne használni? Rengeteg mindenre, nagyjából mint a rendes pénzt vagy a részvényeket. Csak ezek mindegyikéhez kell annyi, amennyit elköltenék x termékre vagy befektetnék x részvényre. Aki csóró, annak teljesen mindegy, hogy forint, euró, dollár vagy bitcoin, akkor is csóró marad. Forintért megveszi a kiló kenyeret a boltban, a Bitcoin meg egy távoli reménysugár marad a meggazdagodásra...

    Lehet még nézni a protokolban rejlő lehetőségeket, de az egyelőre a távoli jövő és esetemben szintén irreleváns, mivel olyan embert sem találtam még, aki programozó és lát benne fantáziát és társulna is velem.

Új hozzászólás Aktív témák