Új hozzászólás Aktív témák

  • MySzepi

    csendes tag

    Szaisztok! Eszméletlen nagy gondban vagyok és beválalós vagyok, segitsetek! Kaptam egy alaplapot, MSI MS-7010-es nem tudok róla sokmindent, nem valami népszerű alaplap, csak a németeknél, bár ott jól működik, nekem egyáltalán nem. Az első problémám az volt vele, hogy szépen összeraktam a ketyerét, rögtön lefagyott mihelyst észrevette hogy 512M ram van benne, kivettem 256al ment, szépen egészen az XP telepitőig. A telepítő kiírt valami BIOS-ban kapcsolható Memória gyorsitó tárat, és árnyékolás problémát. Szépen benéztem a frankó award biosomba, de szó szerint ez a bios ki van herélve, semmi ilyen lehetőség nincs benne. Megpróbáltam egy linuxot felrakni rá, azzal szépen felment és úgy használtam egy darabig. Kerestem új BIOS-t utána, találtam megfrissitettem, annyit értem el vele, hogy most már megy az 512M ramom, és lett egy memória gyorsitó táram amit lehet kapcsolgatni. Kikapcsoltam, raknám fel az XP-t és megint az árnyékolásra utal a telepitő, az megint nincs benne. Sikeresen felkúszot egy Windows Me rá, de nem a legjobb fagyogat állandóan. Szeretném megspécizni a Biosomat, és minden elérhatő kapcsolót funkciót bele rakatni, ebben tudtok segiteni? Előre szólok, a biosom be van hegesztve és a hot swapot nem tom emaitt megcsinálni. Régebben csináltam egy mercury lappal és az frankón ment! Légyszives segitsetek fontos nagyon!!!

Új hozzászólás Aktív témák