Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz kwzatz #204 üzenetére

    ...de van róla videó, a High 3GB és a High 8GB beállítás között megint csak... zéró különbség...

    Nem tudom ki és milyen videót csinált erről, de megnézve nekem, nekünk igencsak látszott a különbség, ezért fáj a szívem, hogy itthon nem tudom belőni magasabbra...

    Azt tartom különösnek, hogy ez a téma pont akkor kap ekkora visszhangot, ahogy mindenki papagájként ismétli, amikor a videokártyagyártók eladásai megzuhantak és minden trükköt be kell vetni, hogy rávegyék az embereket a fejlesztésre.

    Engem pont hidegen hagy a visszhang, a saját tapasztalatom zavar, amely nem pozitív.
    Én amúgy tök jól ellennék jelenleg FHD felbontáson az RTX 2070 Super kártyával... Csak egyre több a kompromisszum - és a képminőség terén... :U

    Most cserélem le a gép alapján AM5 platformra, de a VGA csere még várat magára, mert jelenleg nem látok olyan opciót, amivel elégedett lennék, és azért 3-4 évig kihúzhatnám vele. Rászánnék annyit egy 4070 / 4070 Ti-re, amennyibe fáj, de a 12GB ramot kevésnek tartom, az RTX 4080-at drágállom, jelenleg azt várom, hogy a 4060 Ti 16GB mit mutat....
    Meg hogy a Radeon-onok mit tudnak a túloldalon felmutatni...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák