Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wiz Khalifa

    addikt

    válasz Devid_81 #46205 üzenetére

    Igazak lehetnek ezek a történetek. Én kocsival mentem haverommal. Megálltam viszonylag közel a London Eye-hez közel, (kb 30 perc séta volt), mindenhol ingyenes volt a parkolás és meglepően azt hittem zsúfoltabb lesz, na a lényeg, hogy mi olyan hajnal 2 fele indulunk el kocsival. Hajnal 5-kor értem ki Londonból a pálya felvezetőn, ugyanis minden is le volt zárva és az egyik kereszteződésbe ahova majdnem elsőként értem, lezárták a rendőrök minden irányból és csak az egy óra volt míg megtanakodták hogy most a forgalmat merre terelhetik mert fingjuk sem volt hogy hogyan kéne csinálni. 30 perc várakozás után mondtam hogy én megfordulok azt megyek a magam feje után, lebaszott, majdnem hogy kiabált hogy várjak a seggemen mert nem adott engedélyt arra hogy mehessek. :DDD

    A végén ott tudtam kijutni a városból ahol akartam, csak még akkor le volt zárva mikor elmentem előtte. :U Haver meg majdnem végig aludta míg Londonba szívtunk, felébred azt megszólal: Ez már Swindon? Mondom persze, csak átkeresztelték Londonra. :C

    Smoke some weed nigga!

Új hozzászólás Aktív témák