Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz tááo #8512 üzenetére

    Vagyam mindig van, amikor ilyen kepeket raksz fel, de nem mindig a honvagy az elso ami eszembe jut! :DDD
    Ez is meg a tobbi is odabasz...! :K

    Kollegaim vannak nagyon oda mostanaban, hogy jajj de kell(ene) nekem is buxa, mert milyen szep es jo, es gondtalan az elet ugy, mondogatom nekik, hogy ooo jo egyedul, persze mihelyt megjelenik vmi jo dog a teremben Davidka rogton rendszerhibara valo tekintettel nem figyel mar semmire, csak a dogokre.... :DDD
    Mivel a velem dolgozo csajok kozott egyetlen nem kellene a hatam kozepere sem a muszakombol, sem a masik muszakbol, igy marad a vadaszat :D

    De amugy is jon a vilagvege nem kell senki hiszen lesz itt minden, nem tudom pontosan melyik nap Dec 21 vagy 23 de lesz itt minden ami szem szajnak f.sznak ingere, 3 napos sotet, de valaki szerint februarig leszunk fing sotetben.
    Tegnap epp becsapodtam egy korbe ahol ezt beszeltek, jon valami fekete lyuk, meg megy, meg a bolygok osszevissza mennek, es josag van, volt, lesz.
    Van baj eleg! :DDD

    Szerk: Undi koma, ezert aztan vegkepp ne ulj bicora!
    Majd ha arra jarsz, ha meg en megyek hamarabb se gond az kerem, annyira nem erdekes, de koszonom azert! :R

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák