Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz TTomax #93865 üzenetére

    Elgépeltem, de közben javitottam a szmájlit.

    Nem örülök, csak max pár beképzelt tag most hõbörög. @Gyiku sem egy szent de szerintem kicsit tul reagáltátok, igaz én elég ritkán olvasom azt a topicot.
    Vannak jó arcok is, és szerintem egy baráti topic nem állhat le mert valaki bejár néha trollkodni.

    Szóval nincs minek örülni, TI rajtatok mulik mi lesz a topic jövõje...egy user nem robbanthatja szét.

    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

  • stratova

    veterán

    válasz TTomax #93865 üzenetére

    Gyikunak van egy stílusa (én bírom, de Milka és Players lököttködését is, de én a süllyedő AMD hajón is röhögtem egyet, mert találó lett még ha amúgy szimpatikus is a cég), szerintem ez nem változott egy szemernyit sem. Csak az új VGA-kkal lett érzékenyebb a Maxwell/Kepler felhasználótábor, mert valljuk be csúnyán alávágta a használt árakat az új széria. Emiatt többen kiugrottak belőle és most joggal megy a toporgás, mert az újat meg még nem nagyon kapni (ez tényleg kellemetlen, ha aktív gamer lennék biztosan zavarna) alternatíva pedig ezen a szinten még nincs.
    Tény, hogy ilyenkor egy OFF éppen arra lenne jó, hogy a hasonló vélekedésű tagok kicsit kibeszéljék a véleményüket és megerősítsék ebben egymást, mivel kvázi támadás érte a GTX 1080/1070 topikot ha jól olvasom. Gyiku meg kicsit aktívabb, ami gondolom gátat szab ennek. Olyan ez, mint amikor a Don kékezik az FX OFF-ban, csak mi ehhez már hozzáedződtünk. :P

    Don: Előbb lesz neked tollfosztásod, minthogy én innen megszökök :D ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák