Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inspiroyhome

    aktív tag

    válasz MiklosSaS #73176 üzenetére

    Okés! Én nem akarlak állandóan kérdezgetni hogy most jó-e, mert az kimerítené a zaklatás fogalmát. :D Ha van időd és kedved akkor írj egy pm-et, szinte mindig fent vagyok a fórumon szóval azonnal megkapom. :)

  • Habugi

    addikt

    válasz MiklosSaS #73176 üzenetére

    Így egy hét után jelentem, képtelen vagyok kihúzni 4.8-at a prociból.. :(((
    Ez egy ilyen eresztés/batch szerintem.

    Ami jó, a 4.7-et sikerült finomhangolni. LLC7-el Manual 1.38V-al stabil mint a beton, kvázi bementem 1.4V alá.
    Nézegettem Overlockers.net,Tomshardvere statokat, elvileg nem számít rossznak mert 4.6-hoz az átlag fesz 1.36V, igaz még csak cirka 80ember bepakolt eredményei alapján..

    Oké, nem mintha szükségem lenne bármire 4.8Ghz-re de benchelni móka lett volna, 1.42V-al már bootol, még játszani is tudok vele de már egy Vantage/R15 is eldobja magát, mehetnék 1.5V-ig is deee.. :N

    Még annyi lehet, hogy ugye a 0802-vel operálok, ami még bőven abban a packban van amivel telelett a hócipőd, szóval nincs kizárva hogy egy jövő év eleji BIOS majd még dob rajta, meglátjuk.

    Szóval marad most egy ideig a 4.7Ghz 24/7-re ne is kérdezgesd majd alkottam-e vele.. ;]
    Hűteni bőven tudom úgy is hogy durva terhelésre felboostol 1.424ig, ez a max.
    Játékban 50fok körül marad akkor is ha silent a Raven3 és a szobába is rendesen befűtök, kvázi ettől szerintem még baja nem lehet.

    Fesz visszavétel ellenére R15-ben történt némi minimális boost.., kb annyi hogy a extremeben/advancedben Autoról mindent Disabledre tettem amihez az volt írva hogy OC esetén illenék kikapcsolni.., ilyesmiből volt vagy 5-6 beállítás.. :DDD

    Szóval most stop, holnap elkezdem buzgerálni a RAM-okat XMP nélkül. :K

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák