Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #68514 üzenetére

    Akkor elég balszerencsésen vásároltál eddig VGA-t mert minden valamire való kártyán van szenzor legalább a VRM1-en. 280X-ek között szerintem egyedül a rev1-es Gigákon nincs VRM szenzor/tán még az XFX-eken de ott nem véletlenül.. ;] , Sapphirenál főleg Vapor-X-nél erősen furcsállnám de a tévedés jogát fenntartom. :B

    VRM szenzor hiányában azért szívesen megnéznék egy G1 ~ WF3-as összehasonlítást ami backplates hőméréseken alapul.. :DDD (sry.. :B :R )

    Masszív persze, ezzel kezdtem magam is hogy az egyetlen pozitív tulajdonságuk hogy merevítenek.

    Bármilyen tesztre kíváncsi vagyok egyébként ha tudsz linkelni, mindegy hogy 970es vagy egyéb ahol VRM szenzor megléte mellett csináltak összehasonlítást, tényleg alig van erről adat. :R

    Egy átlagos vagy annál valamivel jobban szellőző házban szerintem belépőszinten cirka +10°C mondanék mint extra VRM hőfok ami kizárólag a backplate fentléte miatt van de nem tartom elképzelhetetlennek ennek a kéttöbbszeresét sem. Mivel a nyákot elsősorban a VRM fűti így ezt a többlet hőt előbb-utóbb megkapja rajta minden. :U

    A magam részéről kösz de kössz nem, ha a jövőben lesz BP-s kártyám úgy fogom róla lerobbantani mint a huzat, nálam úgyis "lóg" a hacacáré szóval merevítés sem kell.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Kutya_7

    tag

    válasz hackeeeee #68514 üzenetére

    280X Vapor-X-en van VRM1 és 2 is. Olyanom volt a 290X DCUII előtt.

    Cuccváltás folyamatban: AMD C-60 Asus laptop még működik :)

Új hozzászólás Aktív témák