Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #68484 üzenetére

    Nálam sem sokkal jobb a helyzet SA-val, tán 3-4x eresztettem rá a 8320ra IBT-t 1.5+V mellett, két év alatt, kb akkoriban amikor rájöttem nálam biza RC-s tuning lészen.

    Nem nyári szobahő mellett megfogja 70 alatt 1.5V-al, viszont barátunk a medvesajt épített vize elég jól szerepelt amikor fincsibe kockáját teszteltük volna.., mert ugye az 1.5+V-ot 4.5Ghz mellé kérte be, jóltáplált napközis módjára.

    6.-7. körben brummogta be TS-re hogy "na.., mindjárt 70 a kupak..", szóval ha csak átlagos 8350est fogott ki akkor is meglesz a 4.8-5.2, akár 24/7re issss.

    Btw, ha hazaértem megbeszélem majd öreg komámmal hogy lesz még itt egy kis heavy oc benchelés, legutóbb amikor 5.2-n ráeresztettem a Vantageot a jobb kezemet rajtatartottam a Raven3 elején érezze hogy vele vagyok.. :D , egyszersmint megígértem neki hogy nem fogom a közeljövőben gyötörni többet. ;]
    Na.., szégyenszemre ezt kell majd megszegnem ha medvesajt úr szerencsés kockát fogott ki..

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák