Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz hackeeeee #52900 üzenetére

    Én azért váltottam, mert meguntam a driverekkel lévő szenvedést, ami az utóbbi időben a Radeon-oknál megy. Hiába van teljesítmény, ha egy alsóbb kategóriás vga bizonyos területen nagyobb teljesítményre képes.

    Azert errol a 780/780Ti tulajoknak is biztos van egy velemenye az utobbi egy honapban... :DDD

  • Whysperer

    addikt

    válasz hackeeeee #52900 üzenetére

    Azért erre reagálnom kell bocs: drivert korrigálhatod hangolhatod fizikai dolgot nem . "Mert a Radeon-oknál mi a helyzet driver terén? Hasonló... Van, ahol rosszabb."

    Nem Lebukás? --- eladok neked 1 kiló kenyeret úgy,hog ynem tüntetem fel ,hogy 40% adalék.. megnézem a fogyasztóvédelmiseket mit szólnának hozzá.. Én meg csak azt mondanám nekik ,hogy BOCS "ezzel járt a csonkítás." de közbe meg elkérek 2x annyit érte mint korábban a 100% kenyérért. 8)

    (#52903) Malibutomi : amúgy Én is most ezért váltottam vissza NV-ről ATI-ra mert meguntam ,hogy az NV állandóan kifagyott a munkahelyen is meg otthon is a Maya alatt meg a Fusion-ba... Ati-val megszünt ez a probléma. 8) bár mondjuk mayaba mindig jobb volt directx 11 óta az ATI

    Pedig eredeti windows /eredeti maya / eredeti fusion.. nem tört.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #52900 üzenetére

    De ki beszélt itt 270X-ről meg driverekről?

    20. alkalommal írod le ugyan azokat a dolgokat, már a 3.-után azt mondtam priviben hogy oké, tudomásul veszem, nem fogom feszegetni. Erre leírod megint miért váltottál, kit érdekelt ez most itt? :B

    De ha leírom hogy a 960 egy vicc, a 970 meg herélt akkor jön a grafikon. No offense, de ez a tipikus kórkép 10mp alatt felállítható fajtája. Nem kényszerülsz védekezésre, az én véleményemtől/szavaimtól nálad semmi nem fog szarabbul futni elhiszed? :)

    Most érted, csak hasonlatot kerestem arra, hogy a mai fogyasztóállat világban miért nem gáz egy átnevezés (annak is csak a fikciója..), márpedig ebből a szempontból (néphülyítés) az NV nagyon magasra tette a lécet, adta magát mit/miket hozzak fel példának.

    Nem lebukás? Akkor mi? Rejtett fícsör? :D
    4GB volt a dobozon vagy 3.5, csak mert sokáig 3.5ig volt használható és ha már itt járunk csak miheztartás végett mondom, te vagy a két ember egyike akinek elhiszem hogy 3.5 fölött már nem nyekken meg, csak ha véletlen félreérthetőek lennének még mindig a szándékaim, amiket tekintettel arra hogy olvasod ezt a topicot már az első pillanatban is azzal igyekeztem kimutatni, hogy "tisztelet a kivételnek"!

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák