Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rapidsquirel

    aktív tag

    válasz MiklosSaS #46793 üzenetére

    Én is, mert nincs a gyakorlathoz még cseppet sem értő, de annál okosabb, frissen végzett folyamatmérnök, a totálisan érdektelen, és életúnt karbantartási vezető, csak a kis qualitis, minőségügyi szempontból könnyen megvezethető ellenőrök. A melósokkal több baj van, nehéz megértetni velük, hogy mi is az a felelősség, és azt vállalják is.

    "Kepzeld el milyen faCCa 40 karbantartoval dolgozni akinek a fele mar reszeg a melo elott....": manapság szimplán komfrontálódom, közlöm vele, ha nem üti meg a mércét az átlagosan elvárt teljesítménye: el van bocsájtva. Régebben még érdekelt ha van gyermeke, családja, ma már nem. Engem rúgnának miatta pics@n. Nekem kell minden héten prezentálni. Mindenki a maga cseresznyéjének a pogácsa!!! :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

  • rapidsquirel

    aktív tag

    válasz MiklosSaS #46793 üzenetére

    Az a problémám, hogy az emberek többsége azt hiszi (ebben az elmebeteg vadkapitalizmusban), ez biztos egy újkeletű divat, hogy nekik minden "alanyi jogon jár". Hogy nem kell megküzdeni semmiért, hogy nekik, minden szakmai gyakorlat nélkül, friss diplomásként, vagy éppen ennek ellenkezője, sokéves múltjukra támaszkodva, tettek nélkül jár a megbecsülés. Meg a sok ezer euros\fontos fizetés. Holott a cél érdekében nem tesznek semmit, vagy éppen vajmi keveset. Így elég komplikált műszakot\műszakokat elvezetni, tudatosítani bennük, hogy létezik egy közös cél. Ingyen várnak mindent, hogy az ölükbe hulljon, mint a lotto főnyeremény, de azt az egyszerű dolgot, hogy pl. a loto lakatot hordják maguknál, legalább az audit alatt, néhányan képtelenek felfogni\megérteni. ;)

    #46796: nálam már 5 után nincs szünet, mindenki szépen a munkára koncentrál, akinek nem tetszik, az az ő kis egyéni, frusztrációjával teli szoc. problémája.

    [ Szerkesztve ]

    "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

Új hozzászólás Aktív témák