Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz Gyuri27 #143973 üzenetére

    Fene tudja..nagyon nem is szeretnek bele gondolni mert elmegy az a keves kedvem is ami megmaradt a PC-re...

    Reggelt! Itt a tavasz! :C

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

  • Whysperer

    addikt

    válasz Gyuri27 #143973 üzenetére

    Reggelt.

    Most akkor mi a rosszabb?

    Szóval amikor a intel + NV laptopom crashel minecraft alatt Widnowsba vagy mikro a full AMD XBOX one soha?

    Nekme erre tökéletes példa Windows 10 fos bugra.

    I3 + GT 940. WOW. randomra bedobja ,hogy a tálca nem tűnik el a WOW-ban fulscreen-ben cask ,ha újra indítom a teljes gépet!! Erre is csak akkro jöttem rá mikro megkérdeztem és mondták ,hog y Windows bug. Szóval Amég ilyen fostalicska a Winfos 10 addig Én már meg se lepődök semmin. Amég mi agyalunk itt addig a gyerekek otthon meg teljesen gondtalanul játszanak Xboxon. Nekem ezek a történetek ,hog y Xbox kifagy lefagy semmi sosem találkoztam még vele. Pedig megy már egy idő óta a szar FULL AMD. ( rühellem a konzolt sosem játszom rajta a Kontroller miatt. Amiket Én játszom ezért nem létezik még konzolon.)

    Nem állok egyik oldalon sem csak a saját pénztárcám oldalán. De az ,hog yez itt jól megy ott meg nem megy jól attól még Szerintem a Hardware az AMD oldalon is brutál erősek,de olyan gyorsan kell kifosni a játékokat annyira nincs idő optimalizálásra,hogy gyorsan ráverik kék zöldre azt jól van. Bár azért ilyeneket látva a játék fejlesztőknek sem ártana elgondolkodni "Nagyot nőtt az AMD videokártya-forgalma" [link]

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák