Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Shokkolo #14354 üzenetére

    Hááát... a fene tudja. Ha naponta csak pár órát netezel, akkor egy fHD LG is elég, az újonnan ~30k (LG ilyent hoztam ügyfélnek). Szép a képe annak is. IPS színei szebbek, de hogy erre mennyire van igényed, azt Te tudod. Nekem volt itt a céges Dell anno és a régi TN+Film Samu egymás mellett, előtte fel sem tűnt, mennyire élettelenek azon a színek, valahogy fakóbb volt.

    Megszokás kérdése is, de ha most veszel egy valamilyent, azt bánni fogod, mert 3-4 évig nézheted... Szal. IPS-nél max. azon agyalsz, h spórolhattál volna. De elosztod a mittomén 20k többlet költséget 3 évre, akkor az naponta pár forintra jön ki. Viszont ha azt nézem, hogy 20k-ból minden topiklakónak tudnál küldeni egy pizzát és két doboz sört, akkor vigye el a penész az IPS-t! Kukoricás pizzát kérek. ;] :DDD
    Sokat nem segítettem, így átolvasva... sebaj. :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • Yeffy

    veterán

    válasz Shokkolo #14354 üzenetére

    bocsi a hangnemért, de már kikívánkozik:

    komolyan nem értem, mit variálsz annyit a monitortémán. egy kijelzőt nem fél évre veszel, így szerintem ajánlott olyat venni, ami jó pár év múlva is rendben lesz. mind külsőre, mind kijelzőre.

    ezekre a kérdésekre kell válaszolnod:

    sokat használod?
    milyen feladatokra?
    új/használt?
    mekkora méret?
    mennyi a keret?
    sürgős?

    ezeket összegzed, vagy kérsz segítséget a monitortopikban, és segítenek.- engem is eligazgattak már ott párszor. neked vagy egy IPS DELL kell - én azt fogok venni, mint Vizioné, ha lesz rá feles lóvém (mert a minőségből nem adok, addig marad a 19" CRT), vagy ha sokat filmezel, és nem annyira professzionális munkára kell, ajánlott még a PVA (Vagy valami ilyesmi nevű) panel. van asszem DELL-ben is, én egy olyan paneles BenQ és IPS DELL között gondolkoztam.

    ajánlott még szétnézni a monitorguru használt/demo monitoros szekciójában, itt is jó ajánlatokat lehet elcsípni, garisakat is, át is nézik neked előtte.

    szóval, ha gyűjtögetni kell egy picit, akkor gyűjts, mert megéri.
    döntés már, és hagyd már abba ezt a rinyálást. ;]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák