Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz hackeeeee #131513 üzenetére

    Ja, igen, a wless charge még jópofa okosság. :)

    (#131514) Whysperer: Elég mókásan hangzik nekem azok után, hogy egy gagyi kínai USB3 külső adapterre dugott, alapból nem túl gyors, agyig töredezett 5400-as notebook HDD leglassabb, utolsó GB-jaira telepített WoW-ot próbáltam ki, és vagy 10 órát belenyomtam a starter editionbe, már level 15 vagyok, plusz végtelen séta szimuláció, és egyáltalán nem volt lag. Tehát, ha azt tapasztaltátok, hogy laggol HDD-vel, és SSD-vel nem, az vagy óriás user error, vagy elfogyó ram esete, abban a határeseti állapotban, amikor az SSD és HDD közötti különbség a lag mértékében is megmutatkozik.

    Igen, a betöltési idő durván hosszú így HDD-ről, de egyszer kell kivárni és utána teljesen jól kellene mennie.

    30 000... Én kb. 18-ért vettem a 256GB-ost SSD-t az asztaliba, a notebookom 128GB-osa most kb. 10-14K lehet aprón, és ezek drágább, minőségi holmik. Nem pénz érte. Oké, plusz egy-két ezres az optibay keret a régi HDD-nek, ha azt is meg akarom tartani. Én üresen hagytam, így könnyebb a gép, és nem nyitogatom ki véletlen a tálcát. ;] Ha egyszer nyakig ülök majd a szabadidőben, tán még a régi 7200-as 500GB-os noti-HDD-m is feldobom apróra... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák