Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz HSM #86875 üzenetére

    "Direktség... No, most ebben szerintem tévedsz" Volt 4690k-m, nem tévedek, arra köröket ver, nem akarom sokáig húzni, de pont most tárgyaltunk részben erről Habugival, pedig Ő i5-el van.

    Amiket leírtál a céges 3210M is megcsinál az SSD-vel és 2x4GB RAM-al, nem tudom mi az oka, persze nem olyan mint egy Desktop az általános sebességre.Azt hittem valami komolyabb, jó, lehet CB-t nem futtatna már le olyan jól végszóra, de ez nem szempont szerintem a használatra.

    Pölö dedikáltan 6 virtuális gép és mellette mondjuk valami komolyabb program egy másik kijelzőn, lehet lenne különbség, egy i5-re (főleg notira).
    BTW. nem múltkor tárgyaltuk, hogy a YT Flash lejátszás mennyivel jobb? :U

    Végül én nem piszkálódok, ne vedd annak és annyiért kaptál jó kis konfigot, ez teljesen igaz, hiába x éves. :K :)

    Ezért van, hogy egy jó i7-et nem éri csereberélni, pláne 7870-hez (380 van most nekem, de titok övezi miért megy olyan jól ;) ).

    (#86896) norbert1998: Legjobb! Nézd mellette a Madagaszkár pingvinjeit is! :K

    (#86905) Habugi: Privibe more info.

    Szomorú, el kellett volna titkold, hogy megy 4,9-et :( Ööö nekem mióta megvan a 950Pro, 8-16GB a lapozóm, az elég, előtte 4-8GB volt.

    WB nekem Warner Bros :B :DDD

    (#86928) stratova: Én már sejtem, hogy mi lesz a vége :D

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák