Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz HSM #85318 üzenetére

    Egyszerű, ez nem weblap hanem valami klikkvadász szenny, egyébként én sem hallottam még ilyenről hogy beborítson drivert.. :C

    Azért olyan nagyon nem húztam fel magam csak tudod.., DX12 "infó".., ügyesen rájátszottak na, olvastam volna. Nem szoktam ilyen "kapcsold ki a reklámblokkolókat" típusú oldalakkal kompromisszumot kötni de most hajlandó voltam rá.., szép szisztematikusan álltam neki. Először csak a listázott hirdetéseket/reklámokat ellenőriztem, engedélyeztem egyesével, kevés, oké, komplett oldalon ADBlock Off, kevés.., hjujujjj, jó, Ghostery Off, kevés neki, browseres AD blocking off kevés..

    <a jáúúú *rva anyátokat..>

    Másik browser indít, ugyan ez a kör.., kevés.., hja ahha-ha, szóval még az Avastot is kapcsoljam ki, ezt nekik..

    Olyan elánnal gondolták telibe borítani a rendszert ipari hulladékkal, ahogyan egy szemeteskocsi borítja magába a szemetet, zéró kompromisszum készséggel, hát hogyne..^^ :U

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák