Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz CJ4567 #60478 üzenetére

    Szerintem elhatározták a srácok hogy kicsit szigorítanak a "határokon" mert nagyon népszerű lett a virágbolt kifejezés, megjegyzem ez nem tegnap és nem a múlthéten kezdődött. :N

    Egyébként Qru le is írta: [link]

    Pillanatig se higgye senki hogy ez az ő fixa ideáljuk, ez elsősorban egy szakmai fórum, támogatókkal..

    Részemről csak szurkolni tudok a gyakorlati megvalósítás kivitelezéséhez, alsó hangon napi 500postba valószínüsíteném bele ezt a kifejezést, meglehet hogy ennek az ötszöröse. Biztos nincs elég modi hogy ezt érdemben kezelni tudják, arról nem beszélve, hogy a warnokig még nincs is probléma de amikor azok kipörögnek és jönnek a pár órás tiltások az egy kalandos sztori lesz, napi ~200-500 büntetett felhasználóval.

    Szóval kemény dió.. :K

    Ma ezt a topicot dobta a gép, tartsuk be aztán hajrá.

    (#60475) nagynorbiman:

    Frankó kis pilótafülkéd van! :C

    Na akkor igazából semmi komoly, faxányos :R , tudom hülyén hangzik de még "olcsón" megúsztad!

    (#60467) Lacielvtars:

    Részemről nem várom vissza, ez pont jó. :K

    (#60482) nagynorbiman:

    Kis apu és NAGY anyu látom nem unatkoztak az elmúlt estéken abban a sarokban.. :C
    Tök ártalmatlanok btw, szúnyogokat összefogdossák ha hagyod nekik hogy hálót szőjenek, a gyerekeket pedig add el Thaiföldre.. :DDD

    (#60485) nagynorbiman:

    Filóztam rajta hogy használjam-e a "szerencse" szót de az én számból külső szemlélőként úgy ítéltem meg hogy elég morbid lenne, de igazából igen, ahogy írod is.. :)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák