Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MrM94 #39423 üzenetére

    first things first:
    Dr. Big Very Boss Sasss: grat a vizsgához! Jó az eredmény, biztos nem volt olcsó... ;] ;] :D
    grat a hangkarihoz! Rég nézegettem már ilyesmiket, de buta vagyok hozzá, minőségi zenére nem igazán PC való, szal. amit adnak vele, az már elég nekem... Régen volt néha elég szar integrált is.

    Macko, aki a szerverteremben lakik: hivatalosan is UTÁLLAK :R . Ezekkel a csillós letöltésekkel elszipkázzátok csóri vidéki mobilnetesek elől a zinternyetet, az a baj! Gondolom ha bekötik, utána a Redtube startlap hogy belassul majd nekem :O :D Fizuhoz grat, nekem két beosztottam kapott ma emelést, ilyen rendkívülit. Áprilisban lesz az "ökumenikus" fizu értékelés, első negyedévet tolni kell, had jöjjön a della... :K

    Elvtársam, a Laci: Naná, hogy színe miatt veszi, a madarak hallása nem valami szuper. :D

    Cica, aki pipa: ERRE a zenére fogtok táncolni a pipa után?

    Habugi: 131? Isten hozott... én is 80 kötrül indítottam...

    Balath: ... mondjuk már akartam szólni, h elfolyt a szemfestéked... :DDD ciccccaaaa ;]

    CJ4567: embermedvedisznó? :Y

    norbertóóó: az adatlap, ill az iskolai bemondós gép sok mindent elbír. Miből tartana kiugrani hozzá egy kis lan partyra? Kiborulna a bili, vagy apuci gépe ez esetleg... ;)

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák