Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    Na... akkor igen, nem értek hozzá, igen félreértettem. Ettől nekem nem változik a véleményem: a 6700k (7700k-8700k) és a 9700k között eltelt időszakban, ha ezen cpu-k mellé berakunk egy 1080/1080ti-t, vagy 2080-at akkor még mindig annyira kevés a különbség közte, hogy azt nem tükrözi az áruk. Nincs pénzem teszteket csinálni, de elég ha a youtube-on rákeresek összehasonlításokra. Mi tagadás 1080-as felbontásban van lemaradás, de fölötte... hát alig valami. A tesztből én amúgy is kiszedném a cpu igényes játékokat, vagy épp azokat aminek meg tök mindegy mit raksz alá akkor is szar.
    Ha valakinek mint ufónak van egy 4770 -e, és pont nem a pc-re akar eldobálni pénzt, simán vállalható egy kis tuninggal még egy 1080ti is.
    És igen én váltottam, ellenébe megyek a véleményemnek. Én azért váltottam, mert 35e-t fizettem rá, és lett új konfigom, amibe még belepakolhatok ha olcsóbb lesz akár egy 9700 at, vagy egy 9900-at. Számomra az a lényeg, hogy úgy váltsak, hogy legkisebb bukó legyen rajta. Amúgy meg tapasztalatból mondom, hogy kb semmi, de úgy értem semmi, hogy zéró különbség van a 7700k és a 8700k között játékok alatt. Ugyanazt az fps-t hozza. És mindkettő all core 4,7 -en jár. Csak jobban unatkozik a 6 mag mint anno a 4 :DDD

    És azt hiszem én le is zárom ezt a témát, megyek inkább lerakom a gyerekszobába a laminát padlót :DDD Ahhoz legalább értek... :P

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák