Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Gyuri27 #137823 üzenetére

    Természetesen igen. Hiszen ha bemegyek a boltba, vehetek almát, és körtét, más nincs, nekem meg el kell döntenem, melyik kerüljön a kosárba. :P

    Ezzel kezdtem anno: [link] [link], ha ár/érték a szempont, akkor AM4. Amúgy meg: [link].

    Illetve ahogy kiszámolgattam, a 2700X-hez képest "csak" 55K ráfizetés egy 9700K [link], nem kevés pénz, de a 9700K jelenlegi teljesítménye is azért jóval meggyőzőbb (játék terén).

    A melegedési "gondokra" is reagáltam picit feljebb, leginkább nincsenek. A legproblémásabb Haswell generációban is vígan tudtam hajtani 24/7 4,4Ghz-en a gagyi pasztás procit egy egyszerű, olcsó toronyhűtővel (Alpenföhn Matterhorn Pure). Tesztekre meg vígan vitte a 4,8Ghz-et is, max 71 fok maghőfok Cinebench alatt... [link]
    Ha nem vagy nagyon láma, simán be lehet ezeket jól lőni, főleg hogy a 9000-esek már ismét forrasztva vannak, szerencsére.

    A linkelt hsz-ek óta annyi a fejlemény, hogy ismét találtak valami spekulatív végrehajtásra alapuló sérülékenységet a kékeknél, azért ez még egy erős pont a pirosaknál, hogy kevesebb ilyesmire érzékenyek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák