Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz #81556480 #110089 üzenetére

    Jaaaa, hát no offense csak kicsit a témához kapcsoló sablon bullsh1t beütése volt az előző postodnak.. :D

    Így már értem de te is érted-e hogy az egész onnan indult h még mindig indulatok vannak bennem a szenteste okán, leírtam miért.
    Nem vetem én meg a jókedvet, haggyuk mán'.. :DD

    Nem leszek pap aki bort iszik és vizet prédikál, volt közel 7évem amikor csapattam csak akkor sem alkohollal de ezt is leírtam/elmeséltem már.., szóval csak szimplán nem hiányzik azóta a szétcsapatott állapot, ennyi.

    Meg érted, mint dohányos mondom kendnek, a tököm kivan azzal h lassan kilövési engedélyt adnak ki a fajtámra. Évi 10 lúd, 4 vaddisznó, 1 szarvas és 20 dohányos mindenkinek ingyen és büntetlenül. :D ;] :O

    Itt nem lehet, ott nem lehet. Csapból is a hülyeség folyik h mennyire káros, EÜP és egyéb bulsh1t de alkolholt az akkor veszel és fogyasztasz amikor akarsz.. :U
    Azt felcsavarodsz tőle a fára, állcsúcson verik páran az asszonypajtit amikor éppen nem érzi hogyan is kéne beszélni, nem mellesleg 20x károsabb mint a cigi.
    Nekem ezzel a lobbyval is televan a bakkancsom, belejátszik a közvetített morálomba amikor a témában írok.

    "Te megkeseredett vénember."

    Az persze, a hülyeség fájna pasztmek akkor ordítanál.. :C :))

    Szervezzünk már valamikor egy topic találkozót, kikezelem ezeket a csúnya kényszerképzeteket.. :D

    A magatok szintjén imádni fogjátok (;]), kicsapkodjátok az okostelókat az asztalra a K800i-m mellé és jól bebasztok, egy óra után beszédképtelen lesz mindenki, a magam részéről pedig józanul is ömlesztem majd a habokat.. :P

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák