Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Cifu #173 üzenetére

    Úgyhogy én már nem szórakozokkal ezzel. Dögöljön meg mind, oszt jó lesz...

    Igen, sokszor én is így állok hozzá, megölni sokkal könnyebb és gyorsabb (meg biztonságosabb, a halott nem lő vissza). Néha van olyan, hogy szeretnék egy-egy mechet megszerezni, de olyankor tuti, hogy csak egy Salvage lesz belőle. Bezzeg a lightoknak célzás nélkül lövöm szét a fülkéjét a Large Laserekkel...

    Én úgy vettem észre, hogy nem érdemes kisebb csapattal menni, mint amit tudsz, nem fogsz a kisebb drop tonnage miatt több pénzt vagy kisebb ellenfeleket kapni.

    Azt tudom, inkább a mozgékonyság miatt használtam a TBT-t, meg amikor megcsináltam ezt a felállást még nem voltak csak small Jump Jet-em. A Centurion meg igazi LRM-boat... Legtöbbször még látótávolságba se viszem, mert temető lenne neki hamar. Az a baj, hogy heavyből nem találok jó alternatívát. JM6-A-t egyszer láttam, ON1-V-ből is csak egy part van, a többin meg csak két hardpoint van.

    Mondjuk az ON1-K az a Mech, amit sose használnék (a Black Knight, a Cataprach és a King Crab mellett - annyira csúnyák....).

    Az lehet, de koldus nem válogathat :D Az Orion volt az első amit sikerült megszereznem. Akkor még használtam a Firestartert és ropogósra sütöttem a pilótát. Aztán sikerült szereznem még kettőt, abból az egyiket úgy, hogy nem is választottam belőle egy darabot sem (kilőttem a pilótát) és besorsolta az egészet. Azóta is így esnek belőle darabok, meglehetősen sokszor futok össze velük, de például Grasshoppert azóta sem láttam és Dragont is csak a sztori alatt. Pedig előbbi jó lenne... Flamerekkel ;]

    Én most éppen ott akadtam el.

    Igen, csak te már a védésnél, én meg most szabadítottam fel :DDD

Új hozzászólás Aktív témák