Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz HS 2142 #5287 üzenetére

    fura...a béta kapcsán elért minden,ami lehetett...kilépett,sz...ul ment,nem csatlakozott,laggolt...én tegnap játszottam először a véglegessel,de egyenlőre SEMMI gond nem volt,igaz a routerbe azért beirtam a portokat...biztos ami biztos.:DDD egyébként pl.a nem UPNP-s routerek,régebbi modellek gazdái lehetnek gondban,pl.a Borderlands miatt le kellett cserélnem(!) a 4 éves,egyébként jól működő smc routeremet,hogy hostolni tudjak...de egyébként is megérte az n-es wlan és a harmadannyi fogyasztás miatt is,stb.az UPNP-s router egyébként annyiból jó,hogy a játék által használt portokat a pc ezen keresztül a játék idejére ki tudja nyitni.de lehet gond az is,ha valaki tűzfalat használ,és nem engedélyezi a játékot,avagy a virusirtó,stb kavar be.
    én eddig amit fel tudok hozni,az a késleltetett halál egyedül...hogy nem hal rögtön,akit lelő az ember néha.és nem ping,mert lelőni le lehet elé célzás,stb nélkül is,csak simán még sétál picit/akár még le is lő.és mivel a kiirás szerint a halála után lő le engem,eleve szerverhiba-gyanús,sok játékkal játszok neten,de ilyen nem volt sehol még.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák