Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz ciry #25211 üzenetére

    Ja, hogy úgy. Érdekes módszer, de ezért sem vennék drága egeret, sok éve kiszolgál egy ócsó ánégytekk :))

  • kacsyx

    aktív tag

    válasz ciry #25211 üzenetére

    Valami olyasmire gondolsz, mint pl. az A4-Tech X-750BF egere? Ezen van egy 3-as sorozatokat leadó tűzgomb. Nem minden játéknál működik amit leírtál, de pl. MW2-nél nagyon adta anno. Megnyomtam párszor és a Desert Eagle golyóit egy pillanat alatt kiköpködte, az ellennek pislogni sem volt ideje a golyózáporban:D
    Én a G3-ra esküszöm a patch óta. Tak-tak és már fekszik a pálya végén a sniper :DDD

  • Xaels

    félisten

    válasz ciry #25211 üzenetére

    Ne is mond. Tegnap este még játszottam. Arica Harbor volt a szerveren éppen, de már ment 1 ideje mikor beléptem. A másik csapat tele volt medic-el és volt köztük MG36-al egy srác aki komolyan úgy lőtt vele, hogyha meglátott (hit-elhettem előtte akár 3-szor is AN94-el) akkor is egy pillanat alatt összeestem. Nagyon durva statot csinált(olyan 70/20-as arányút), de a kövi térképen(Harvest Day) nem medic-el jött és éppen csak 1-es volt a K/D-je.

    Amúgy BF.hu-n múltkor Arica-n szépen megnyertük a CQ-t pedig daráltak a másik csapatban rendesen :R

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Taplo

    tag

    válasz ciry #25211 üzenetére

    "Egyeket lőnek k...a gyorsan.
    Lenyomják a gombot és nem kezd el össze vissza lőni a fegyver, hanem halál pontos marad, mint mikor egyeket lősz, csak sorozatban. Be kell programozni a cuccot és megy is.
    Javítson ki valaki, ha tévedek.
    Egyébként meg az mg36 mocskos bivaly fegyver, pötyögtetve is meghálol
    BC2 nick: Szent.Ciryboy"

    :)) ciry kijavithatlak??? ha elfogadod tölem...... :DDD

    ööööö már régota gondolkoztam,hogy helyre kéne rakni ezt a fejekben....

    script bind makro stb.... ezek beálithatók bármelyik gépen bármilyen hardwaren pár perc alat... van rá sok program linkelhetnék.....

    de teljeséggel értelmetlenek vegyük például amit emlitetél.... ingyenes makro programok..... átrakom a lövést a billentyüzeten egy fölösleges gombra pl numpad 9
    majd a bal egér gombra beprogramozod hogy nyomja meg a numpad 9et ötször.... a közte lévő szünetek milisecundumban vannak megadva és 5 perc alat hozzá lehet lönni az adot fegyverhez..... HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU mondhatná bárki..... csak ezeket PRO player semmire nem tudja használni ugyanis ha igy rányomsz az egér gombra csak egy pillanatra kilö öt vagy tiz golyot mintha nyomkodnám ugyanugy... de közben nem tudod abbahagyni.... namármost ha megnézed egy PRO player fragmovieját láthatod ,hogy csak akkor lő ha van célpont.... semmi értelme nem lenne,hogy az ellenfél már rég meghalt és te még lösz mint a "hüje...." másik az olyan helyzetekben mikor enemy eltünik megjelenik valami fedezék szélén aladt fölödt stb... ezek csak hátrányok lennének.....

    A valóság az ha sokat használsz egy fegyvert hozzá szoksz a visszarugásához.... ez minden játékban igy van....

    és ezek a scripetk értelmetlenek.... csak városi legenda.... ha valaki ilyet használna hallanád.....

    Tomek

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

Új hozzászólás Aktív témák