Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gonz0

    tag

    válasz Bada Bing #18184 üzenetére

    Köszi az információt. Volt szerencsém a korlátos napon fenn járni az IRAM szerverén és megfogadtam, hogy többet nem is megyek oda. Pont a korlát miatt. Ezek szerint újra szabad a pálya. :R
    Egyébként én kocajátékosként néha túl soknak érzem a PH-n lévő 32 felhasználót. Jobb szeretem a 24-26-os szervereket. Kisebb a káosz, átláthatóbb a harcmező. Ilyen szempontból mégiscsak az IRAM való a kocáknak.

    @gabipaci: Ez a baj a korlátozásokkal. Azokat a felhasználókat amiket 1-1 szabály/korlát bevezetésével elvesztetek, nagyon nehezen fogjátok visszaszerezni. Aki egyszer elment, az jó eséllyel soha nem fogja megtudni, hogy talán már nem is él az a korlát ami miatt otthagyta a szervert.

    “I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

  • gabipaci

    addikt

    válasz Bada Bing #18184 üzenetére

    Jó menjünk csak bele!
    Én aztán tényleg nem akarok a két szerver (IRAM/PH) közé bármiféle falat emelni, sőt!
    Most épp arra próbálok rávilágítani, hogy mennyire nincs igazad, mennyire közel áll a két szerver szabályzata egymáshoz.
    A korlátozás nem csak arra a napra szólt az IRAM-on sem!
    Csak Eugabesz sokkal nyitottabb az adminprogramok felé, mint én. Én letettem a voksom a ProCon mellett, és ha csak nem alkotnak valami űberkirálysokkaljobbat a WolfCon-os csávók, bizony én (mi) maradunk a mostaninál.
    A WolfCon sokkal összetettebb, és még csak most teszteli Eugabesz. A korlátozással van épp most gondja, hiába állítgatja már vagy 80 féle képpen, nem jön össze.
    De erről Ő tudna többet mesélni.
    Most melózni van, de szerintem hozzá fog szólni a témához.

    Béke!

    [ Szerkesztve ]

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák