Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gonz0

    tag

    válasz gabipaci #18179 üzenetére

    A coRDHA nevében egyértelműen kijelenthetem, hogy kocák vagyunk. :)

    @(#18180) Target78hu Igen, találkoztunk már néhányszor a harcmezőn. Azt hiszem nyugodtan kijelenthetem, hogy hasonló stílusban aknázzuk ki a recon kaszt tulajdonságait. :)

    [ Szerkesztve ]

    “I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

  • Bada Bing

    tag

    válasz gabipaci #18179 üzenetére

    Menjünk csak bele és akkor abba is, hogy attól az egy naptól eltekintve azóta sincs sniper korlát az IRAM-on.

    Másfelől megmondom miért nem tipikusan pro játékosoknak való szerver a Ph! Kezdetben talán Nagy Britanniában volt, most pedig Hollandia vagy Dánia azt hiszem. Én kapásból azért nem jártam soha a Ph!-ra, mert egy tízessel nagyobb pingje van mint a németországi IRAM-nak. Ez számít. Most pedig már kétségtelenül elindultatok a játék lekorlátozásának az ösvényén, az IRAM-on semmi korlát nincs. Ja baserape nincs, de ez is csak annyit jelent, hogy conquestnél nem lehet bemenni az ellenfél bázisára és ott várni a spawnt, amit azért elfogadható szabálynak tartok.

    Az ajánlásommal nem akartam megsérteni egy játékost sem. Nem szeretném azonban ha félreértenétek ezért nyomatékosítom. Nem azt mondtam, hogy aki a Ph!-n játszik, az kocajátékos, hanem azt mondtam, hogy aki kocajátékos, az a Ph!-ra menjen inkább ha jól akar szórakozni. Bármelyik matektanártól megkérdezhetitek, hogy a két állítás nem ugyanaz. A legteljesebb tiszteletem egyébként mindkét szerver közönségének, nekem is jobbat tenne néha ha kocka helyett koca lennék.

Új hozzászólás Aktív témák