Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KL

    tag

    válasz ciry #14553 üzenetére

    Nem sértődtem meg, csak hát néha felrántom magam az egyenlőtlenségeken. Azt is belátom, hogy kurva nehéz, illetve lehetetlen az imént tárgyalt szabályok mentén normálisan adminolni, de az ilyenek miatt meg nem akarok idegeskedni.

    A másik, meg hogy egy 32-es szerón már akkor képtelenség előre jutni támadóban, ha csak 6 ember nem teszi a dolgát egy csapatban. A PH! szerveren a játékosok egy jó része már felfejlődött annyira, hogy mondjuk ne lehessen átvágni 3-4 emberen magadat, ha a többiek nem harcolnak.

    Hiába döntöm el, hogy nem megyek előre, nem fog érdekelni, mindig azon veszem észre magam, hogy esek-kelek az mcom közelében. Ilyenkor meg sajnos elkezdem a kempereket osztani akkor is ha első helyen állok (mint ahogy a múltkor meg lett említve), hátha ráveszem őket a harcra. Ezt meg nem toleráljátok.

    A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

  • gabipaci

    addikt

    válasz ciry #14553 üzenetére

    "Van határ, amiket azért húztak a tervezők, hogy az attackerek meg tudják kezdeni a támadást,"
    Ezt majd elfogadom, ha nem lesz tele a játék tervezési bakikkal. De addig számomra ez is csak egy bug.

    "A defenderek is leszületnek, őket viszont nem baj, ha szétdarálják, pedi az az ő bázisuk"
    Ha a defendert kempelik, akkor összeszorítja a fogát, és nem szület le 1 percig, m-com elbukik, és masszívan, egységesen védhetik a következő két pontot, mivel van vagy 25mp késleltetés a két csapat mapmuzdulásában.. A támadó mit csináljon? Disconnect.

    "Természetesen, én nem lopkodom, nem lövöldözöm erős fegyverekkel stb. nem is azért írogatom, mert csak ezzel tudok pontot csinálni. Úgyhogy csak szólok, most sem miattam megy a vita."

    Na épp ez az, amiért nem értem hogy harmadjára miért vitázol ugyanazon, amit Te el sem követsz..?? :U

    Én a Te játékstílusodban semmi kivetnivalót nem találok, az meg, hogy Te engedékenyebb admin vagy, az a Te dolgod. Ha meglesz a patch, és vele az adminmap rész, úgyis változik sok minden. Rakok be anyázás szűrőt is, és korlátozom a cg/m95 userek számát. Feltéve ha értelmesen lesz megoldva.

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák