Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    válasz ciry #14553 üzenetére

    "Van határ, amiket azért húztak a tervezők, hogy az attackerek meg tudják kezdeni a támadást,"
    Ezt majd elfogadom, ha nem lesz tele a játék tervezési bakikkal. De addig számomra ez is csak egy bug.

    "A defenderek is leszületnek, őket viszont nem baj, ha szétdarálják, pedi az az ő bázisuk"
    Ha a defendert kempelik, akkor összeszorítja a fogát, és nem szület le 1 percig, m-com elbukik, és masszívan, egységesen védhetik a következő két pontot, mivel van vagy 25mp késleltetés a két csapat mapmuzdulásában.. A támadó mit csináljon? Disconnect.

    "Természetesen, én nem lopkodom, nem lövöldözöm erős fegyverekkel stb. nem is azért írogatom, mert csak ezzel tudok pontot csinálni. Úgyhogy csak szólok, most sem miattam megy a vita."

    Na épp ez az, amiért nem értem hogy harmadjára miért vitázol ugyanazon, amit Te el sem követsz..?? :U

    Én a Te játékstílusodban semmi kivetnivalót nem találok, az meg, hogy Te engedékenyebb admin vagy, az a Te dolgod. Ha meglesz a patch, és vele az adminmap rész, úgyis változik sok minden. Rakok be anyázás szűrőt is, és korlátozom a cg/m95 userek számát. Feltéve ha értelmesen lesz megoldva.

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák