Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nosferatue

    tag

    válasz gabipaci #12890 üzenetére

    Az tiszta, hogy nincs lövéseltűntető beállítás, minden esetre valami nem volt rendben, (lehet csak nálam), máshol több lövésem talált.

    reset: a guszti főleg épületrombolásra, gyalogság ellen hatékony. Páncélozott járművek ellen RPG-7.

    [ Szerkesztve ]

    I just curse the sun so I can howl at the moon

  • madgie

    titán

    válasz gabipaci #12890 üzenetére

    Nem válhat hat ember külön, ha túl jól megy nekik? Akkor nem szóltam, éljen a TS, megyek máshová játszani, ennyi. Nekem nincs időm órákat pitizni azért, hogy normális körök alakuljanak ki, TS-re felmenni, mikor már alszik a család. Beírtam párszor, hogy nincs normális team balance, a jobbak közül ráadásul elég sokan nyomták M60+magnum ammo-val. Zack is írt, én is, mi kell még? Unalmas lett a végére ágyútölteléknek lenni, bocs.

    Mindig szidjátok a statpaddinget, meg a K/D huszárokat, miközben tegnap ugyanez ment, csak a K/D helyett a W/L-re feküdt rá a kedves csapat. Biztos jól mutat majd a bfbcs.com-on a jó WL, de ez szvsz semmivel sem különb dolog, mint kempelni, statpaddelni, gusztival embert ölni, stb.

    "Mégis elmondanád, hogy mi alapján, és hány vesztett kör után, és főleg kinek a szemszögéből vesztett kör után kezdjem el átpakolni az embereket?"

    Ha nem tűnik fel, hogy másfél órán át egy oldal nyer egy teli szerveren, akkor valóban nincs miről beszélni. Engem múltkor szó nélkül átpakoltatok az egyik csapatból, kábé két-három kört nyertünk akkor meg, egy szavam nem volt, nyomtam a másik oldalon. Előtte is volt példa rá, hogy rákérdeztetek a chat falon, hogy túl erős a csapat, ki megy át. Mindig átmentem, ha észrevettem. Mindegy, mondom, ez a statisztika-izé tönkreteszi az egész BC2-t :(((

    ciry: nem így emlékszem, lehet emlékezetkiesésem van, de szerintem tegnap max egyszer nyert este az a csapat, ahol én végig voltam. De szerintem egyszer sem. Nelson Bay-en egyébként nem is mentünk. át lett ugorva :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák