Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz gabipaci #9438 üzenetére

    de te ezt most komolyan gondoltad? totál lerohantatok minket könyörgöm, szted mi lett volna a másik megoldás? nem lépek be a szerveretekre mi :F :U csak oda tudtam bespawnolni (és pont akkor jöttem) mivel egy fia ember nem volt kinn a harctéren, ti meg ott lőtök minket+ befele jöttök a mi bázisunkra, 3 embereteket szedtem ki úgy hogy sniper voltam... egyiket fejessel, másikat egy kpval, erre jön egy doki és újraéleszti akit lelőttem, erre azt is megint leszedtem fejlövéssel, nagyon faja, és még te akarsz engem banolni, ezis röhelyes, nembaj kaptam tök igazságtalanul egy killt... meg egy tapasztalatot hogy miért ne menjek többet fel hozzátok játszani...

    gratulálok a remek admin munkádhoz :R te aztán tudsz

    tudom semmit sem vesztetek velem, de így is úgy is minősíti a hsz em a Ti szervereiteket + ez is: (#9427) Gripper ->aki akarja ezt az agyatlan hentet felmegy, saját döntése... de nekem most nagyon leszerepeltetek...

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák