Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Źşë' #6961 üzenetére

    igy van ez nekem is...nem véletlen vagyok még csak lvl10...ha már felmegyek,akkor inkább objektiva,persze azért a kasztokat szelektálom aszerint,mivel mit lehet épp elérni,mert még gyengusz a felszerelés,persze örülök a killnek én is,de pl.nekem sikerélmény akkoris,ha egy kempert kiszedek akár harmadszorra...nem zavar a k/d,beugrok lmg-vel a sűrűjébe,ha az kell,és védeni kell az m-comot,stb...de sajna elég hátrány,hogy az a játékmód,amire igazából kitalálták a játékot,alig hoz arányaiban pontot.vagy mondjuk mondhatnám a helivezetést is,amit szeretek,csakhát kill azzal nincs.és külön mérgelő,ha béna a gunner/arra kellek csak,hogy a bázis felett ejtőernyőzzön egyet,én simán kivenném az ejtőernyőt,nevetséges,hogy mostanában alig lehet összeszedni 1 embert akár,aki tényleg gunnerezni akar.olyanról meg,aki átülne javitani,nem is álmodok,eleve alig van engineer,de a tankból is letaposnak,ki nem szállnának 50%-on javitani pl,a kedvencem meg az,amikor kiugrok a tankból szerelni,erre valami mókus már be is ugrik,és viszi be a kereszttűzbe...a legtöbben SEMMIFÉLE taktikai érzékről nem tesznek ilyen téren tanúbizonyságot...megy birkamód,csakhogy lőhessen,bármivel,bármire

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák