Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #5793 üzenetére

    nem rossz dolgot vetett fel a kolléga...a conquest-et próbáltam én is,tele volt a szerver...de nem magyar/ismeretlennel.ami meg a másik probléma,hogy vagy marad igy,de kellene 3.szerver is(tegnap alig negyedóráig kattintgattam a refresh-t,mire az 1-esen kábé kifagyott valaki,és bejutottam),vagy meg kellene a hc-t próbálni...szerintem lenne igény is rá,és el is osztaná az 1-es terhelését részben...mint mondtad,100 feletti csak a ph-s listás emberke...én nem is csodálkozom,hogy ez a szám kiad full tele egész estére egy szervert...és gondolom sokan morognak is,ha este akarnak bekerülni,én megmondom a frankót,hogy pl.nem szeretem a ts-t,és ráadásul pofám se lenne valakit kidobatni magam helyett...szerintem nem egyedi dolog.sőt még,lehet,hogy hc nélkül 2 demó szerver is megállná a helyét,csak feldobom már én is a hc-dolgot,mert pl.én cod6-ot is csak hc-n játszok,vagyis én pártolom itt is legalább egy pár napos próba erejéig... :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák