Új hozzászólás Aktív témák

  • ///Krisz\\\

    senior tag

    válasz lala42 #35277 üzenetére

    Nem tudom elképzelni azt a helyzetet amikor én BF3 közben like-olok a face-en illetve pötyögök msn-en, a zenétől még nem hallom, hogy honnan lőnek/jönnek az ellenfelek, de megértem, hogy van akinek ez fontos. ;]

    Ha el is akarnak adni a játékból párat akkor még iszonyat sokat, mert ekkora bughalmazt még életemben nem láttam. Pl.: villognak a fák és a kövek, átlátok a falakon illetve nálam valami fura remegés volt amikor fordulni szerettem volna az emberrel. Szóval ezen még bőven lehet mit javítani ha máskor nem majd a kiadást követően patch-ekkel. De ez már az ő problémájuk.

    Értem, hát akkor lehet, hogy még rádob plusz egy gigát mondjuk 4.5GB-ot, de az még mindig nem 8GB. ;] De tényleg nem kötekedésből írom, mert én is most veszek még RAM-ot a gépbe, mert nagyon olcsó tehát megtudlak érteni. :K Csak hát "Szóval akárhogy is, kell a 8 Gb."... Nem tudom. :))

    [ Szerkesztve ]

    "Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

Új hozzászólás Aktív témák