Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz pohár #32697 üzenetére

    ha jól redeemelted be a kódot akkor ott kell lennie, azon az accounton ami az alap bc2
    kétlem h másik accountra váltottad volna be (elképzelhető h azért nincsenek mert még nem vagy azon a szinten ahol a játék engedélyezi ezeket a fegyvereket, bár kétlem, nekem viszonylag hamar meglett az 50es szint, nem is beszélve a 25ről ugye ahol már mindened meg lesz

    veteránhoz csak wwII garand jár

    (#32698) apollo12 3. képen az arannyal jelölt fegyverek azok, az az igazság h nekem a korongos van, és nem vettem meg hozzá a specactot még régebben mert drágállottam, így nem tudom pontosan h mikor érhető el az... 4. kép meg csak annyi h fel lett használva a kód, de az pontosan nem derül ki hogy jól

    (#32699) McCartman sztem be lehet csak akkor ez 1. copia elveszik az éterben, az EA accountod uúgy megmarad, csak az új bc2-ben lépsz be vele (úgy képzeld el h 1 accounthoz hozzáfűzöl több játékot (akár dlc-t - vietnam vagy spec kit) - én így tudom elképzelni / steames változat jól bekavar, állítólag azok más kulcsok - innentől kezdve ha van valaki olyan merész kipróbálhatja h működik e a kód a simában vagy sem :s

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák