Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Sz. Géza #26933 üzenetére

    ne is mondd, ezt elfelejtettem írni pedig akartam :DD oasis mapon én hátul voltam az A pont melletti dombon, snipereket ritkítottam (HC), mentem előre C fele, mire meglátok 2 embert háztetőn kempelni.. de ez még ott talán A-B közötti dombszakaszon lehetettem, csipa voltam - mérgemben elővettem az m24et +12xel, h majd talán azzal. Bakker a srác ott volt a bázisuk közelében levő alacsonyabb háztetőn a medik haverjával ugye... de onnan 1 lövéssel leszedett 870el!!! mondom ezt hogy, szereltél rá valami scopot? erre ő h ez egy ultimate gyilkoló fegyver, mondom neki aha egyik bázisról elszokás vele lőni a másik bázisra úgy h 100% sebzést adsz és belehalok 1 lövésbe - +volt egy olyan megmoccanása h ház roncsok kötött voltam, meg akartam lepni őket mert láttam az egyik résen h elfutott valaki, csak hülye fejemmel pont táraztam, és lehet meghallotta azt amit én nem szoktam :F
    nem tudom h UMP-45 ben mennyi töltény szokott lenni? mert ellőttem vele pár embert/táraztam és mintha elfogyott volna a skulló, szokatlanul hamar!! mintha bebuggolt volna és nem tárazott újra... ez is mekkora gyökérség nem látni mennyi töltényed van...

    ez a csóka volt aki ellenségnél a 1. helyen állt, csak nem néztem meg a statját, de mindjárt

    késparty:

    lámák mindig a házban kempeltek, kifele bámulva az ablakon, én meg szépen berohantam értük, előjött a gyerek én meg lekéseltem, azt a társát, akkor felmentem a tetőre és ott is volt 2 :DD

    visszatérve a neostedre és a többi slugos fegyverre, totál telibe lőttem, meg megröccent a találati jel, de nem halt bele, aztán hagytam is :((( eléggé frusztrált, itt van ez a 24es monitor és egyszerűen még ennek a segítségével sem lehet ilyen lövéseket teljes pontossággal leadva fragelni

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák