Új hozzászólás Aktív témák

  • Taplo

    tag

    válasz sith7 #26695 üzenetére

    profi sniperes videóra mano986ot kéne meggyöznöd sajnos az nem az én asztalom...

    a rifle tipusu játékmodhoz... tehát hogy egy lövésed van és annak találnia kell teljesen más beidegződések kellenek... most hazai mezönyben aktiv játékosokból mano szerintem az akció sniper csucsa.... persze azért mert suxy visszavonult :DD

    870 shotis videón viszont elgondolkodom.... ha pity nem válallja :)))))))

    viszont amiről tervezek egy videót... amire senki nem gondol....

    a játék és a szem.....

    még a BECUPon jöttem rá mikor álltam játékosok mögött, hogy nem ugyanazt veszük észre.... egy gyors példa Mattx atacomán fut.... egyszer csak elrántja az egeret 4-5hit és össze esik valaki... hmm nem is látam.... majd beáltunk nézni a 818asokat war közben... és beszélgetük,hogy a monitoron 2-3 embert látunk akit nem vettek észre... házon keresztül az ablaknál egy pillanatra átfutott valaki..... márpedig akit nem veszel észre azt nem tudod lelöni.....

    pl mikor nézem vissza vágásnál a videót látok meg embereket jééé ott is volt egy amit játék közben nem láttam meg.....

    Ugyanolyan fontos mint a reflexek kézügyeség és a technikai részek irányitó eszközök...és hangrendszer...

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

Új hozzászólás Aktív témák