Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Erdei88 #26339 üzenetére

    én sem tudnék lowon játszani, abban mi az élvezet, hisz egy játékban pont hogy nem ez

    minimum fps en annyira szerintem nincs is hangsúly, annál inkább az átlag fpsen, ha túl alacsony a minimum fps az úgy is eléggé meglátszik az átlagon

    olvasom h sokan a hangzáson témázgatnak... most h újrahúztam a játékot tűnt fel a dolby logo az introban. Ezek szerint csak a beállítási lehetőségek szegényesek :U

    amúgy ez a war tapes opció nekem rosszabb minőségűnek hat, picit mintha recsegne + ha lövök tankból akkor ilyen "elfojtott" torkolattűz hangot hallok, mintha nem lenne meg benne az az erősség, mint mikor szétszaggatja az ember dobhártyáját egy robbanás - 3500ftos fülessel tolom, és van is basszus, jól is szól, de valahogy ez nem az igazi

    igazi szívás hogy mikor uninstalltam a gémet direkt megnéztem miket hagy benn, látom h a package mappa 2,5 gigás azaz a pacs benne maradt... rátelepítettem, le se törölte - megörültem de mikor elindítottam a játékot látom h le akarja magát frissíteni és letöltötte a pecset ismét... most végzett vele, aztán már másfél órája szedte! ezgáz

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák