Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz WhiteWalker #20621 üzenetére

    ez tényleg érdekes :s

    most estefelé voltam fenn egy szerón, de nagyon kezdők voltak és én meg halomra lőttem őket, nem fedezékbe mozogtak, nyílt célponttá vált szinte az összes :d ilyen 59/16os kdm volt . Meg megkerültem Valparaisón őket a bázis végébe mentem, és az orrom elé teremtek be :s mit tehettem, hát lelőttem őket :S am ez sztetek fer dolog hisz a támadók jönnek fel, vagy ez betudható a játék hibájának ? :s egy kupacra dobálta őket, kiszedtem valami 5-6 embert így :s

    most próbálok épp segíteni egy srácnak bc2ügyben és az én adataimmal belépve az ő fiokját böngészem, már írta itt valaki h szintén így járt :d gáz ez a helpdesk :D k*rvanagy biztonsági rés tátong ott nekik XD

    (#20625) Giinos r-chee-nek is uez a loosing key packets problémája van :s akk valószínű h egy és uaz a gondotok... am ilyenkor valami olyasmi mehet végbe h a szervernek nem tud küldeni infót, mintha adatküldési hurkok jönnének létre ami ismétlődik, anno q3nál volt nekem ilyen mikor egy netes paramétert túl magasra állítottam (meg nem mondom melyiket - rate v snaps passz)

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák