Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Alapjában véve nekem sincs gondom a PH-s szerókkal. Jól érzem magam, és bár fingom sincs miért jár figyelmeztetés, és ban, eddig sosem kaptam. Eddig mindig amikor beléptem, korrekten játszottam. Eddig ezt az elvet szem előtt tartva nincs szükségem a szabályok ismeretére. Azt se tudom pl. mi ez a VIP dolog, de nem is érdekel, mert ha majd aktuális lesz, úgyis tudni fogok róla. ;)
    Szóval frankón nem értem mi ez a bosszúhadjárat Gabiék ellen. Nem akarok ismét sebeket feltépni, és flamet szítani, de akik nem tudnak asszimilálódni ill. elfogadni azokat a szabályokat amiket én ez eddig észre sem vettem, akkor ott a játékosban van a hiba. Vagy túl komolyan veszi a játékot, vagy szimplán hülye. Javaslom nekik, járjanak sportolni, foglalkozzanak az egészséges életmóddal is, ne csak egy monitor előtt görnyedjenek. Nekem is egy életforma a PC, de mellette odafigyelek másra is. Sokat bokszolok, thai bokszozom, mellette futok, legalább heti 16-17km-t. Aki pedig ilyen szinten leterhelné magát fizikálisan ahogy én, nem lenne energiája azon kattogni, milyenek a szabályok a PH-s szervereken, csak felmenne és játszana úgy ahogy éppen megy és amilyen formában van. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák