Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz gabipaci #18343 üzenetére

    jó lenne ha leállnál
    fentebb írta a mód hogy személyeskedést be lehet fejezni(én is futhatnék most ahogy egyesek szokták)
    amúgy meg nem tetszik hogy az írtam neki hogyha nem komáza a korlátozásokat és e miatt bosszankodik keressen olyan szervert amin nincs mert nem hiszem hogy azért vette meg a játékot hogy bosszankodjon

    és akárhányszor linkeled a profilomat nem fogok változni semmit én nem játszom meg az álszentet sose tagadtam hogy szeretem a cg-ét és miért ne használnám ha már benne van a játékba én szórakozásból játszok nem ez az életem azt hogy egyes kiskirályok tiltják az az ő bajuk ő dolguk nem járok oda de te itt a fórumon ne szab már meg hogy mit gondoljak
    és megnézem a hozásszólásomat sehol nem szerepel benne a szervered neve így ha te úgy veszed le hogy a te szerveredet akarnám lejáratni régen rossz

    Gonz0: nem a te hozászolásodra szántam hanem (#18328) F_Zolee -éra

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák