Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    válasz KL #17954 üzenetére

    ATYA!
    Ez van a bannerban (A TS3 címe hibás, javítom nemsokára)

    Welcome to Our Server! Please visit Hungarian Sun / PH! Ranked II
    Server rules (Hun/English/Deutsch): hunsun.net76.net
    Maximum 4 Sniper Rifle allowed each team! No CG/RPG against human target!
    No BaseRape! No BaseCamp! Publik TS3:85.236.109.28:10957

    Az első sor egy üdvözlési forma, és egy reklám, hogy menjenek a másik szerverre is.
    A második sorban a háromnyelvű szerverszabályzat honlapjára hívom fel a figyelmet.
    Harmadiksor annyit tesz szó szerint: Maximum 4 Sniper fegyver engedélyezett oldalanként! Ne CG-z/RPG-z emberre (ELLEN EMBER CÉLPONT).
    A negyedik sor a ne lőjj be, ne lőjj ki a bázisra/ról. És a hibás TS3 cím.

    Szó sincs CG tiltásról! Használhatod nyugodtana a tankokra épületekre. És emberre is, ha elédugrik valaki. Ha nem haragszol, nem írom bele, hogy "Egy-kettő még belefér, de ne essünk túlzásba, mert ha a többiek idegeire mégy, akkor bizony előfordulhat, hogy büntetésképpen egy arra járó admin a ProCon adminprogram segítségével kick-el vagy ban-ol, ezzel kellemetlenséget okozva." Ha már beírom hogy time-to-time, már nem fog semmit érni, mert amíg nem szólsz rá valakire, azt fogja hinni, hogy ezt még biztos szabad.

    R-chee, hozzászólásom közepében megemlítettem, hogy a létszámkülönbség indokolt eset a balance-olásra.
    Én tegnap egyébként szintúgy próbélkoztam, Atyát áttettem a gyengébbek közé, de nem ment vissza, és dobtam át újra és újra.
    De ez még az előtt volt, hogy ide beírtam, hogy ne használjátok a balance-ot, mert nincs értelme.

    Most megyek megreggelizek.

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák