Új hozzászólás Aktív témák

  • sh1fty85

    csendes tag

    Admin Abuse! Hallottál már erről..

    Miért van az hogy ha Admin csapatába játszik egy player s az szétszivat 5x-6x rpg, gustavval stb... s meg is írtam de mindezek ellenére AZ (értsd: váza) büntetlenü "játszhat"...

    de ha eldurran az agyam s elkezdek vadászni én is ugyanazzal a módszerrel mint amivel engem aprítanak a 3. kill után kirugtok.. Tudjátok mit Hf.. Azt hiszem elhamarkadott volt a kijelentésem a srverrel kapcsolatban.. amit sajnálok! További jó játékot nektek.. Szeretém kihangsúlyozni a JÓ-t...

    Sajnálom, hogy igazam lett... az egészet csak azért nyomtam, hogy kiderítsem meddig mehetek el.. érdekes módon Én mint aki nem az admin csapatba volt három kill fért bele.. engem meg le lehet persze többször is vadászni.. ez van..

    S ha már itt tartok miért van ez hogy az elmúlt napban több Ph clantaggel rendelkező egyén is simán lelhetett többször cg-vel.. Milyen "okos" ha vki csak azt írja.. jaj kifogyot a fegyverem és csak ez volt..

    szerk.: Bocsánat. Szerkeszteném a hsz-mat, hogy van egy-két (értsd: max..) ember, játékos aki a kellő tisztelettel és alázattal fordul mind a játék mind a játékosok felé akik felmennek a PH srv-re azonban a többi...

    Hsz-amt direkt név nélkül írtam úgy is tudja az illető miről van szó illetve kiről írtam.. jah és kérek egy végleges bann-t is.. mert sztem egy jó ideig nem akarok játszani "veled" és "veletek"

    [ Szerkesztve ]

    >imba< sh1fty_hu

Új hozzászólás Aktív témák