Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz gabipaci #15440 üzenetére

    De azért látod a lényeget remélem...Amit r-chee is sugallt. ;) Nagyon ütős a konfigod, de ha árban összevetjük a tiedet és az enyémet...Kb az enyém 140k környékén mozog (Lap+CPU+RAM+VGA) míg a tied 300k környéke. Ez több mint a duplája és kétlem hogy játékok alatt, ill. sebességben jelentős teljesítménybeli különbség lenne. Persze van, és ez mindenki magánügye, hogy mennyit ér meg neki, de +20-30% teljesítmény többlet nekem nem ér meg több mint 100% felárat.
    Ettől függetlenül jó a géped, grat. hozzá! :K Volt hogy nekem is mindig a legújabb és legjobb volt benne, de meguntam mert nem azt a teljesítményt kaptam sosem, amiért kifizettem a bődületes felárat, és utána újabb cserénél jött a másik feketeleves, még pedig a bődületes amortizáció. A csúcs termékeken ezért hihetetlen nagy a bukás. Egyszer felárat fizetsz amikor megveszed, hiszen a legjobb mindig irreálisan drága, majd amikor eladod általában ezek vesztenek legtöbbet az értékükből.
    Lenne most egy Q9650 vétel 60k-ért, úgy hogy az enyémet 30k-ért számítanák be...tehát +30k kellene fizetnem. Elgondolkodtató... Bár nem nagyon használnám ki a 4 magot. :U Ha meg is veszem, talán azért, mert mindig is szerettem volna olyan Quad Core-t ami tudja a 4Ghz-et 24/7. ;]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák