Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz ígyvanferi #13023 üzenetére

    ez az h ismerem a képességeimet, meg azt a fogalmat is hogy lag, és ebben a játékban ez giganagy!

    szerinted mennyire vagyok kezdő fps téren :D :N qlive-os profilomban megnézheted melyik fegyverrel mit lövök, bár ez önmagában még semmit sem jelent, max hogy mennyire vagyok pontos bizonyos fegyverekkel
    Bc2 quake-hez mondhatni nincs felnőve, különösebb skillt nem igényel, éppúgy mint a cod sorozat bármelyik része... ez amolyan ki tud jobban elvegyülni a terepen, fedezékben lenni, és kilőni az ellent, ennyi (semmi technikai dolgot - mozgást (strafe, circle, -roket, -plasma nade jump), időfigyelést, reflexet, fegyver skilleket nem igényel..) a játék sebességek még csak meg sem közelítik 1mást

    'A "honnét tudta hogy onnét jövök/ott vagyok" dolgot meg irtó gáz még csak fel is hozni, tekintve a spotolás meglétét a játékban."

    :U de miért lenne gáz, köztudott hogy vannak hc szerverek, ahol ki lehet kapcsolni a spot-ot, és látsz vmit?! sztem semmit..

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák